Звіти депутатів
  ПоділитисьЗвіт депутата Волинської обласної ради Пирожика Олександра Веніаміновича за період 2012 – 5 міс. 2013 років

Протягом 2012 року брав участь у всіх без винятку сесійних засіданнях Волинської обласної ради, систематично відвідував засідання постійної депутатської комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, секретарем якої я є.

Входжу до складу найпослідовнішої опозиційної сили у Волинській обласній раді – фракції Всеукраїнського об’єднання «Свобода». З грудня 2012 року, після обрання її попереднього голови, депутата облради Анатолія Вітіва народним депутатом України, очолив фракцію ВО «Свобода» в обласній раді.

З квітня 2012 року – помічник-консультант народного депутата України А.М.Вітіва на постійній основі, керівник громадської приймальні народного депутата, яка діє за адресою: м.Луцьк, вул. Винниченка, 67, 5-й поверх, каб. 522. Дні прийому громадян – понеділок, четвер (з 10.00 до 18.00 год.). Контактні телефони приймальні: 78-52-46, моб. (067) 332 49 03.

Протягом 2012 року підготував та озвучив 12 депутатських запитів, скерував до виконання 31 депутатське звернення. Вніс на розгляд сесії обласної ради 4 проекти рішення, у т.ч. зокрема ті, які отримали широкий суспільний резонанс. Це зокрема:

– «Про створення голова тимчасової контрольної комісії Волинської обласної ради з питань діяльності пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні (село Журавичі Ківерцівського району). Проект підтриманий більшістю, головою тимчасової контрольної комісії обрано Пирожика О.В.;

– «Про звернення Волинської обласної ради щодо недопустимості застосування в Україні другої державної мови та наступу на українську мову як конституційно закріплену єдину державну». Проект дебатувався протягом декількох сесійних засідань, була створена погоджувальна рада з узгодження тексту звернення. Попри зміну окремих формулювань, ключові позиції та положення, викладені у проекті та Зверненні, вдалося відстояти. Результат: Волинська обласна рада офіційно стала на захист державної мови;

– «Про Звернення до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина щодо необхідності внесення змін до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні». У даному проекті рішення, підтриманому більшістю, є пункт: «Визнати ОУН-УПА на державному рівні воюючою стороною за Українську державу. Надати ветеранам ОУН-УПА статус учасників бойових дій у Другій світовій війні, забезпечити їх відповідними пільгами»;

– «Про звернення до волинян у зв’язку із підписанням антиукраїнського «мовного» закону Ківалова-Колесніченка» (спільно з депутатом Євгеном Мельником). Проект активно дебатувався, була створена погоджувальна рада, ключові позиції та положення вдалося відстояти, звернення прийняте.

Увійшов до складу робочої групи Волинської обласної ради з питання підготовки конституційного подання до Конституційного Суду України про офіційне тлумачення положень Закону України «Про засади державної мовної політики». Комісія прийняла рішення зобов’язати голову обласної ради направити таке конституційне подання до Конституційного Суду України, подання направлене, очікується його розгляд у КСУ.

З початку 2013 року підготував та озвучив на сесії обласної ради 16 депутатських запитів, які знайшли підтримку депутатської більшості, скерував до виконання 20 депутатських звернень.
Підготував один проект рішення сесії Волинської обласної ради, створивши цим прецедент застосування ст. 4.3 Регламенту Волинської обласної ради VI скликання. Це зокрема проект рішення «Про оцінку відповідей на запит депутата обласної ради Пирожика О.В. щодо заборони розміщення в закладах освіти центрів партійної агітації та пропаганди».

Як секретар постійної комісії обласної ради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, постійно контролюю законність ухвалення відповідних рішень з урахуванням інтересів територіальних громад нашого краю. Ініціював проведення сесійних слухань та Дня депутата обласної ради щодо оцінки ефективності ведення мисливських господарств в угіддях, які перебувають у користуванні приватних або комерційних користувачів.
Як депутат фракції ВО «Свобода», окрім прийому громадян у місті Луцьку, за звітний період мав закріплені за собою райони області – Турійський, Камінь-Каширський, Маневицький, Любешівський, де систематично проводив зустрічі з виборцями та прийоми громадян.

Входжу до складу постійної комісії Волинської обласної ради з питань поновлення прав реабілітованих, ініціював ряд клопотань щодо допомоги та сприяння в отриманні компенсації конкретним громадянам, чиї батьки були репресовані та реабілітовані.

Наразі спільно з народними депутатами України Панькевичем О.І., Сех І.І., Вітівим А.М. беру участь у розробці нової редакції проекту Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про реабілітацію жертв політичних репресій на Україні» (щодо соціального захисту жертв політичних репресій) та Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему «Про політико-правову оцінку насильницької депортації українців із їх етнічних земель на території Польщі (Холмщини, Підляшшя, Лемківщини, Надсяння), яка відбулась на підстави угоди від 09.09.1944 року між Українською РСР та Польським комітетом національного визволення, та законодавчого врегулювання поновлених прав депортованих громадян». 

Джерело: Офіційний сайт Волинської обласної ради03.06.2013 р.   
  Поділитись
Ще статті на темуКоментувати:
Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодЛогін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:

Партнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

АНОНСИ ПОДІЙ
02 травня
15:30 З 8 по 10 травня 2014 року в м. Луцьк відбудеться навчання для депутатів місцевих рад в рамках проекту «Прозора та підзвітна місцева влада».
20 березня
09:54

26 березня 2014 року відбудеться сесія Ківерцівської міської ради


09:42

27 березня 2014 року відбудеться сесія Ратнівської районної ради.

11 березня
11:05

Сесія Волинської обласної ради продовжить роботу 14 березня 2014 року

03 березня
14:01

5 березня позачергова сесія Волинської обласної ради. ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

26 лютого
10:46

27-го лютого 2014 року відбудеться чергова, п’ятдесят перша, сесія Ковельської міської ради.

13 лютого
11:16 19.02.2014 року о 09.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Ківерцівської міської ради.
10 лютого
12:12 54-а сесія Луцької міської ради скликається 26 лютого 2014 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради.
07 лютого
08:30

Сьогодні о 10:00 год. позачергова 53-тя сесія Луцької міської ради.

03 лютого
14:28

Проект порядку денного бюджетної комісії Волинської обласної ради, що відбудеться 4 лютого 2014 року.


13:51

33 сесія Ратнівської районної ради скликається на 25 лютого 2014 року


RSS       

 


Цей веб-сайт створено у 2011 р. ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що була спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконувалась за фінансової підтримки Фонду демократії ООН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

З листопада 2012 р. робота веб-сайт підтримується в рамках проекту "Активна громада - відповідальний депутат", що виконується за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy) США.

 

Веб-розробка