Позиція
  Поділитись17-07-2011 12:35  Позиція депутата
Григоренко каже, що не готує Романюку ніякого рішення
На електронну адресу "Перця по-ковельськи" надійшов лист депутата Луцької міської ради Сергія Григоренка, в якому він виявляє бажання прокоментувати останній допис власкора «СNN». Редакція сайту опублікувала лист пана Григоренка в повному обсязі й без правок, за винятком пунктуаційних:

Вважаю правильним намагання журналістів донести до читачів інформацію про події у місцевій владі, в даному випадку у Луцькій міській раді. Адже функція преси – контролювати дії посадовців та аналізувати їх наслідки. Проте, на мою думку, журналісти, критикуючи владу, повинні при цьому самі дотримуватись певних стандартів журналістської етики. Адже коли публікація побудована на неперевірених чутках, почутих від некомпетентних людей десь у «курилці» міської ради, коли немає коментарів згаданих у статті людей, коли автор не підписується під текстом, це дуже схоже на «замовну» статтю, на провокацію, справжня мета якої не об’єктивна інформація, аналіз подій, а очорнення певних осіб. У такому разі чим журналісти за способом свого мислення і дій відрізняються від представників влади, яких вони критикують? І чи мають вони моральне право на таку критику?

Я завжди відкритий для спілкування з пресою, мої контакти дуже легко знайти, але оскільки автор статті не побажав зв’язатися зі мною, висловлю свої міркування. Дійсно, під час формування виконавчих органів Луцької міської ради теперішнього скликання моя кандидатура розглядалась на посаду одного із заступників міського голови. В силу певних об’єктивних і суб’єктивних причин цього не відбулося. Проте я ніколи не претендував на посаду секретаря міської ради, адже луцька «Батьківщина» мала наперед визначеного кандидата – голову міської парторганізації Григорія Пустовіта. Саме його кандидатуру я підтримав на посаду секретаря міськради під час голосування, продемонструвавши членам лічильної комісії свій бюлетень, щоб потім не було ніяких домислів і сумнівів (хоча голосування було таємним). В мене нормальні робочі відносини з Григорієм Олександровичем хоча, звісно, в нас є окремі розбіжності і дискусії з певних питань.

Також вважаю конструктивними свої відносини і з Луцьким міським головою Миколою Романюком. Я підтримував і підтримуватиму конструктивні ідеї Миколи Ярославовича щодо розвитку Луцька. В той же час критикував і критикуватиму недоліки, прорахунки в роботі виконавчого комітету Луцької міської ради і його керівників. Певна напруга на перших сесіях міської ради була викликана, як і в будь-якому новому колективі, «притиранням» міського голови і депутатів один до одного, формуванням підходів до розвитку Луцька. В результаті дискусій, вважаю, більшість депутатського корпусу, і я в тому числі, зуміла знайти спільну мову з міським головою і виробити спільні підходи до подальших кроків міської ради, до розв’язання проблем обласного центру.

На даний момент я працюю в одній із луцьких компаній, яка не має жодного відношення до Луцької міської ради чи групи «Приват», не утримується коштом платників податків. До речі, свого часу я вже працював на цій фірмі близько 8 років, і повернувся на цю ж роботу після року перебування на посаді радника голови Волинської обласної ради. Тому мені незрозуміло твердження вищезгаданої публікації, що хтось дав мені зарплату за «нічогонероблення» і що я ніби після цього притих.

Також я не готую ніякого рішення щодо створення нових структурних підрозділів у Луцькій міській раді.

Бажаю шанованому мною сайту «Перець по-ковельськи» подальшого розвитку і об’єктивних, зважених, побудованих на фактах і коментарях, але водночас по-фірмовому гострих «перцівських» публікацій!

З повагою
Сергій Григоренко,
депутат Луцької міської ради17.06.2011   
  Поділитись
Ще статті на темуКоментувати:
Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний код


Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:

Партнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

АНОНСИ ПОДІЙ
02 травня
15:30 З 8 по 10 травня 2014 року в м. Луцьк відбудеться навчання для депутатів місцевих рад в рамках проекту «Прозора та підзвітна місцева влада».
20 березня
09:54

26 березня 2014 року відбудеться сесія Ківерцівської міської ради


09:42

27 березня 2014 року відбудеться сесія Ратнівської районної ради.

11 березня
11:05

Сесія Волинської обласної ради продовжить роботу 14 березня 2014 року

03 березня
14:01

5 березня позачергова сесія Волинської обласної ради. ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

26 лютого
10:46

27-го лютого 2014 року відбудеться чергова, п’ятдесят перша, сесія Ковельської міської ради.

13 лютого
11:16 19.02.2014 року о 09.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Ківерцівської міської ради.
10 лютого
12:12 54-а сесія Луцької міської ради скликається 26 лютого 2014 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради.
07 лютого
08:30

Сьогодні о 10:00 год. позачергова 53-тя сесія Луцької міської ради.

03 лютого
14:28

Проект порядку денного бюджетної комісії Волинської обласної ради, що відбудеться 4 лютого 2014 року.


13:51

33 сесія Ратнівської районної ради скликається на 25 лютого 2014 року


RSS       

 


Цей веб-сайт створено у 2011 р. ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що була спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконувалась за фінансової підтримки Фонду демократії ООН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

З листопада 2012 р. робота веб-сайт підтримується в рамках проекту "Активна громада - відповідальний депутат", що виконується за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy) США.

 

Веб-розробка