ПоділитисьКозюра Андрій Григорович

Обраний за партійним списком
Фракція: фракція ВО "Батьківщина"

Партійність: Позапартійний(а)

Постійна комісія: Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру

Місце роботи: генеральний директор ТзДВ «Юридична компанія «Ліга права»


Народився 6 червня 1979 року у місті Любомль Волинської області. Громадянин України.

Освіта:
1996 року закінчив Луцьку ЗОШ № 25 з відзнакою.
У 2001 році закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста;
27 листопада 2003 року склав іспит у Волинській обласній кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури, отримав свідоцтво на право зайняття адвокатською діяльністю та здобув професійний статус адвоката;
У 2011 році закінчив факультет післядипломної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки та здобув кваліфікацію “спеціаліст з фінасів”.

Трудова діяльність:
- травень 2001 р. – серпень 2001 р – директор ТзОВ «ІнтерБізнес», м. Луцьк;
- серпень 2001 р. – вересень 2004 р. – юрисконсульт та провідний юрисконсульт ТзДВ «Континіум-Траст-Компані», м. Луцьк;
- з листопада 2003 – індивідуальна адвокатська практика;
- з травня 2008 року – генеральний директор ТзДВ «Юридична компанія «Ліга Права», м. Луцьк (основне місце роботи). 

Громадська робота:
- травень 2002 року – березень 2006 року – помічник-консультант народного депутата України Слабенка Сергія Івановича; - з грудня 2006 року – член Ради підприємців при Луцькому міському голові;
- з листопада 2006 року – голова громадської організації «Луцька міська піклувальна рада»;
- у 2007 році спільно з Волинською обласною громадською організацією «Волинська обласна лікарняна каса» започаткував проект «Подаруй мені життя», розрахований на соціально незахищені верстви населення;
- з грудня 2007 року – голова громадської організації «Громадська ініціатива»;
- з грудня 2008 року – член громадської ради при Луцькій міській дитячій поліклініці;
- з серпня 2008 року – помічник-консультант народного депутата України Карпука Володимира Георгійовича.
- у 2008 році брав участь у програмі Української школи політичних студій. В рамках зазначеного проекту брав участь у роботі Літнього Університету Демократії у місті Страсбург (Франція).

Партійна діяльність:
- з 22 березня 2005 року член Народного Союзу «Наша Україна»;
- заступник голови Луцької міської організації Народного Союзу «Наша Україна»;
- під час парламентських виборів 2006 року працював юрисконсультом обласного штабу виборчого блоку «Наша Україна»;
- липень 2007 р. – жовтень 2007 р. – заступник керівника Волинського регіонального штабу Виборчого блоку «Наша Україна – Народна Самооборона» з юридичних питань.
- червня 2012 року - позапартійнийДепутатська діяльність: 
- з червеня 2006 року по листопад 2010 року - депутат Луцької міської ради V-го скликання та керівник фракції «Наша Україна»; секретар постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.
За період депутатської діяльності у складі Луцької міської ради V-го скликання розроблено та внесено проекти наступних документів:
- Статут територіальної громади міста Луцька,
- Міська програма сприяння створенню та розвитку об’єднань співвласників багатоквартирного будинку на 2007-2010 роки,
- Правила утримання тварин у місті Луцьку,
- Рішення «Про впорядкування діяльності у сфері грального бізнесу на території міста Луцька»,
- Рішення «Про впорядкування вживання тютюнових виробів на території міста Луцька».
За період роботи у Луцькій міській раді V-го скликання Андрій Козюра взяв участь у роботі 76 сесій Луцької міської ради з 80.
За вищевказаний період роботи в раді було подано 89 депутатських запитів та 598 депутатських звернень. Найбільша кількість депутатських звернень стосувалась вирішення житлово-комунальних проблем лучан та благоустрою міста. У зверненнях йшлося про облаштування тротуарів та відновлення дворових територій, вчасне вивезення сміття, усунення підтоплень у підвалах, встановлення додаткових контейнерів для сміття, ремонт дахів та дорожнього покриття. У своїх звернення Андрій Козюра неодноразово наголошував на покращенні становища парків та зон відпочинку, встановленні лавочок у паркових зонах, своєчасному викошуванні трави.
Під постійним контролем залишається питання надання якісних житлово-комунальних послуг лучанам, а також благоустрій у місті Луцьку.
Як секретар постійної комісії з питань земельних відносин та земельного кадастру Андрій Козюра взяв участь у роботі 77 засідань комісії з 89, на яких було опрацьовано 4927 питань.
- з листопада 2010 року - депутат Луцької міської ради VІ-го скликання; член постійної комісії Луцької міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.
За період роботи у Луцькій міській раді VІ-го скликання Андрій Козюра взяв участь у роботі 8 сесій Луцької міської ради з 9. Станом на 23.03.2011 депутатом подано 32 депутатських звернення та оголошено 8 депутатських запитів.
За період депутатської діяльності в нинішньому складі ради А. Козюрою розроблено, внесено на розгляд ради ряд звернень, зокрема, Звернення до Президента України щодо денонсації Харківських угод, Звернення про знесення пам’ятників вождям комуністичного режиму, розроблено та включено в перелік регуляторних актів проект рішення «Положення про порядок безоплатної передачі земельних ділянок у власність обєднанням співвласників багатоквартирного будинку».

Сімейний стан:
Одружений, одна дитина.

проживає у м. Луцьку по вул. Кравчука

Громадська приймальня:
43025, м. Луцьк, вул. Коперника, 8а, каб. №1 (4 поверх)
тел: +38(0332) 28 34 85
Електронна адреса: akozyura@ukr.net
http://koziura.com.ua
Сторінка у соціальній мережі Facebook - http://www.facebook.com/profile.php?id=100000959185188


Передвиборча програма партії "Наша Україна" з виборів до Луцької міської ради:

Стратегія розвитку Луцька 2010-2020 - це бачення майбутнього Луцька, наш внесок у благополуччя наших дітей - майбутніх будівничих нашого древнього міста.

Основні пріоритети розвитку Луцька на найближче десятиріччя ми бачимо у комплексі наступних заходів та перетворень:
1) Реформа житлово-комунального господарства дасть змогу забезпечити високу якість обслуговування населення та запровадити економічно обґрунтовані тарифи шляхом створення повноцінного ринку житлово-комунальних послуг. Ключовими складовими реформи є створення і підтримка об'єднань співвласників багатоквартирних будинків та впровадження енергозберігаючих технологій.
2) Розвиток підприємництва та покращення інвестиційного клімату здійснюватиметься через запровадження новітніх підходів до стимулювання малого і середнього бізнесу. Показники щорічних прямих іноземних інвестицій будуть доведені до середньоєвропейського рівня, будуть мобілізовані внутрішніінвестиційні резерви.
3) Ефективна енергозберігаюча політика -стратегічне завдання для громади, яка дбає про майбутнє. Протягом наступних п'яти років буде здійснено реконструкцію теплових мереж, термоізоляцію житлового фонду та збільшення частки альтернативних видів енергоносіїв, що використовуються на потреби міста.
4) Розвиток Луцька як наукового-освітнього центру здійснюватиметься відповідно до потреб економіко-соціального комплексу міста і регіону. Луцьк перетвориться на один із ключових освітньо-наукових центрів Західної України.
5) Покращення екологічного стану й облаштування рекреаційних зон здійснюватиметься через реалізацію Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища Луцька на 2010-2015 рр. Площа міських парків, скверів, зелених насаджень збільшиться, їм буде надано привабливого естетичного вигляду.
6) Розвиток туристичного потенціалу міста та популяризація його історико-культурної спадщини буде механізмом для покращення іміджу Луцька та розвитку транскордонної співпраці. Багата історико-культурна спадщина, широкий комплекс культурних пізнавальних заходів та сприятливі природні умови виокремлюватимуть наше місто серед інших європейських міст.

З  моменту обрання депутатом міської ради в 2010 році увійшов до складу та очолив депутатську фракцію "Наша Україна".
З 17 серпня 2011 року - лідер депутатської групи «Рідне місто».
29 лютого 2012 р. під час чергової сесії Луцької міської ради було оголошено про те, що А.Козюра вийшов з групи «Рідне місто».
Влітку 2012 року вийшов з партії «Наша Україна».
31 липня 2013 року під час 43-ої сесії Луцької міськради було оголошено про те, що депутат Андрій Козюра був прийнятий до складу фракції ВО "Батьківщина".

Публікації про діяльність депутата:
Кого рекламуватиме «Луцькреклама» 
Влада розпочала узурпацію землі 
Коментарі депутатів 
Депутат Луцької міської ради Андрій Козюра ініціював на сесії звернення до Президента України
Звіт про роботу депутата Луцької міської ради Козюри Андрія Григоровича за 1 рік
ВІДГУКИ ПРО РОБОТУ ДЕПУТАТА:

Dimosha 2011-09-27
Від виборів до виборів Андрій Григорович підіймає свою популярність у політичному просторі міста з великою надією усе ж посісти крісло міського голови, що є досить амбіційно. Приємний факт, що Андрій Козюра не є політичним перебіжцем до різних партій залежно від політичної кон'юктури і на сьогодін формує у луцьку партію "Наша Україна". Проте дивують останні його підписання угод з Луцьким міським головою. Звичайно співпраця повинна здійснюватись аби не допустити колабсу роботи міськради, та різнобічність поглядів у них очевидні, які з часом можуть проявитися, а підписання угод виявиться політичною грою, що може вплинути на імідж депутата.
  Поділитись

Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:

Партнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

АНОНСИ ПОДІЙ
02 травня
15:30 З 8 по 10 травня 2014 року в м. Луцьк відбудеться навчання для депутатів місцевих рад в рамках проекту «Прозора та підзвітна місцева влада».
20 березня
09:54

26 березня 2014 року відбудеться сесія Ківерцівської міської ради


09:42

27 березня 2014 року відбудеться сесія Ратнівської районної ради.

11 березня
11:05

Сесія Волинської обласної ради продовжить роботу 14 березня 2014 року

03 березня
14:01

5 березня позачергова сесія Волинської обласної ради. ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

26 лютого
10:46

27-го лютого 2014 року відбудеться чергова, п’ятдесят перша, сесія Ковельської міської ради.

13 лютого
11:16 19.02.2014 року о 09.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Ківерцівської міської ради.
10 лютого
12:12 54-а сесія Луцької міської ради скликається 26 лютого 2014 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради.
07 лютого
08:30

Сьогодні о 10:00 год. позачергова 53-тя сесія Луцької міської ради.

03 лютого
14:28

Проект порядку денного бюджетної комісії Волинської обласної ради, що відбудеться 4 лютого 2014 року.


13:51

33 сесія Ратнівської районної ради скликається на 25 лютого 2014 року


RSS       

 


Цей веб-сайт створено у 2011 р. ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що була спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконувалась за фінансової підтримки Фонду демократії ООН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

З листопада 2012 р. робота веб-сайт підтримується в рамках проекту "Активна громада - відповідальний депутат", що виконується за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy) США.

 

Веб-розробка