Аналітика
  Поділитись05-07-2013 16:55  Аналітика
Як депутати облради відпрацьовують довіру волинян. АНАЛІЗ
Інтереси мешканців Шацького, Ківерцівського районів та міста Ковель депутати, обрані у відповідних округах, представляють найменш активно.
«Волинські новини» пропонують ознайомитися із діяльністю найпасивніших та найактивніших обранців волинської громади.
«Прогульники» у Волинській облраді
Депутат Волинської облради Василь Денисовець, обраний в одномандатному мажоритарному виборчому округу № 32 у Шацькому районі був найбільшим «прогульником» у період з 1 січня по 1 червня 2013.
Він пропустив усі пленарні засідання чотирьох сесій та два з трьох засідань комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, членом якої він є. Окрім того, обранець громади не ініціював проектів рішень та не озвучив жодного депутатського запиту або ж запитання під час сесійних засідань.
Обранці громади Володимир Дуб та Олександр Хоміч, обрані депутатами Волинської обласної ради в мажоритарному округу №10 у Ківерцівському районі та за списком ВО «Батьківщина» відповідно, не належно відвідували пленарні засідання профільних комісій облради.
Перший не прийшов на засідання комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та ЖКГ один раз. До того ж, він не ініціював жодного проекту рішень, депутатського запиту, або запитання.
А от щодо депутата Олександра Хоміча, то він «прогуляв» ще й 5 з 6 засідань «бюджетної» комісії, членом якої він є. Утім, у період з 1 січня по 1 червня він озвучив один депутатський запит.
Обраний депутатом Волинської обласної ради в одномандатному мажоритарному виборчому округу № 36 у Ковелі Василь Байцим також був не надто активним. Обранець громади проігнорував 7 з восьми пленарних засідань сесій, які відбулися з 1 січня по 1 червня цього року.
Щоправда, він був присутнім на 6 з восьми засіданнях комісії з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області, членом якої він є. Запропонував на розгляд колег Василь Байцим й один запит, який колеги підтримали на одній з цьогорічних сесії.
«Активні» обранці волинської громади
Найбільше проектів рішень на розгляд сесій Волинської обласної ради розробив депутат Сергій Слабенко, обраний у багатомандатному виборчому округу за виборчим списком ВОО «Наша Україна». Так, загалом він ініціював 30 проектів рішень, які розглянули на 4 сесіях, які уже відбулися в облраді з початку 2013 року. Протягом цього часу обранець громади був відсутнім лише на одному пленарному засіданні сесій.
Щодо комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, членом якої є Слабенко, то він відвідав усі її засідання.
На другій позиції серед «найактивніших» за кількістю поданих проектів рішень зі значним відривом – «свободівець» Віталій Собко, якого теж обрали за списком. У його активі – 4 проекти рішень. Він також озвучив 5 депутатських запитів та 1 запитання під час сесій. Будучи членом комісії з питань духовності, релігій, освіти і науки, культури, ЗМІ, Віталій Собко не прийшов лише на одне її засідання профільної комісії облради і був присутній на усіх 8 пленарних засіданнях 4 сесій, які відбулися у період з 1 січня по 1 червня.
Щодо оголошених депутатських запитів та запитань, то з початку цього року лідирують опозиціонери Олександр Пирожик, якого обрали за списком від ВО «Свобода», Ігор Гузь, обраний депутатом Волинської облради в одномандатному мажоритарному виборчому округу № 27 у Старовижівському районі та «помаранчевий» депутат-списочник Сергій Слабенко.
Так, Пирожик під час 4 сесій у 2013 році оголосив 17 депутатських запитів і 1 запитання. Утім, лише 11 із запитів «пройшли». Ігоря Гузя із його 1 депутатським запитанням та 13 запитами можна вважати найменш успішним, оскільки 10 з останніх колеги не підтримали. А от Сергій Слабенко встиг задати 14 депутатських запитань і оформити 1 запит.
Олександр Пирожик проігнорував 3 пленарних засідання сесій. Однак, був присутнім на усіх засіданнях комісії з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, в якій працює. А обранець громади Ігор Гузь не відвідав 2 засідання «бюджетної» комісії, членом якої він є. Проте, він був присутнім на усіх пленарних засіданнях сесій.
Робота в комісіях
Один з пропусків депутата Петра Проня в облраді пояснили «лікарняним».
Варто зазначити, що одне з них було спільним з комісією з питань міжнародного співробітництва.
Обранця громади Миколи Давидюка не було на одному із засідань лише через те, що він не був членом цієї комісії.
Нещодавно обраний депутатом обласної ради Роман Микитюк був присутнім лише на одному засіданні комісії, оскільки до того не був її членом.
Депутати Святослав Боруцький та Надія Григола хоч і не були на двох та одному засіданнях відповідно, утім, це було пов’язано із тим, що вони не були членами цієї комісії.
Як активно депутати збиралися на сесіях
Окрім засідань комісій, у період з 1 січня до 1 червня у Волинській облраді сесію скликали 4 рази. Загалом же відбулося 8 пленарних засідань.
Напрацювання депутатів Волиньради
Решта обранців громади можливістю ініціювати проекти рішення не скористалися.
Щодо тих, хто не ініціював жодного проекту рішень, ані озвучував депутатських запитів і запитань, то їх виявилося аж 29 осіб.


05.07.2013   
  Поділитись
Ще статті на темуКоментувати:
Логін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЦИТУВАТИ (Щоб додати цитату, виділіть необхідний фрагмент тексту на цій сторінці і натисніть "ЦИТУВАТИ")
Залишилося символів –

Введіть підтверджувальний кодЛогін:

Пароль:

Реєстрація.
Забули логін або пароль?
ЗНАЙТИ ДЕПУТАТА
Для пошуку використовуйте буквосполучення з не менше як 3-х літер


Підписатися на розсилку (тільки для зареєстрованих користувачів. реєстрація.)
Введіть Ваш email:

Партнерам: Код нашого банера можна скопіювати тут.

АНОНСИ ПОДІЙ
02 травня
15:30 З 8 по 10 травня 2014 року в м. Луцьк відбудеться навчання для депутатів місцевих рад в рамках проекту «Прозора та підзвітна місцева влада».
20 березня
09:54

26 березня 2014 року відбудеться сесія Ківерцівської міської ради


09:42

27 березня 2014 року відбудеться сесія Ратнівської районної ради.

11 березня
11:05

Сесія Волинської обласної ради продовжить роботу 14 березня 2014 року

03 березня
14:01

5 березня позачергова сесія Волинської обласної ради. ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО.

26 лютого
10:46

27-го лютого 2014 року відбудеться чергова, п’ятдесят перша, сесія Ковельської міської ради.

13 лютого
11:16 19.02.2014 року о 09.00 год. відбудеться пленарне засідання чергової тридцять шостої сесії Ківерцівської міської ради.
10 лютого
12:12 54-а сесія Луцької міської ради скликається 26 лютого 2014 року о 10.00 годині в залі засідань міської ради.
07 лютого
08:30

Сьогодні о 10:00 год. позачергова 53-тя сесія Луцької міської ради.

03 лютого
14:28

Проект порядку денного бюджетної комісії Волинської обласної ради, що відбудеться 4 лютого 2014 року.


13:51

33 сесія Ратнівської районної ради скликається на 25 лютого 2014 року


RSS       

 


Цей веб-сайт створено у 2011 р. ЛМГО «Центр Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу» в рамках програми «Твій місцевий депутат: моніторинг діяльності депутатів місцевих рад в Україні», що була спільною ініціативою Фонду Східна Європа та Черкаської обласної організації Комітету виборців України і виконувалась за фінансової підтримки Фонду демократії ООН та Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

З листопада 2012 р. робота веб-сайт підтримується в рамках проекту "Активна громада - відповідальний депутат", що виконується за фінансової підтримки Національного фонду підтримки демократії (National Endowment for Democracy) США.

 

Веб-розробка